Úvod.

28. 08. 2008 | † 29. 11. 2008 | kód autora: RUJ
Vítám všechny bloggery, kteří se zatoulali až sem. Předpokládám, že vás to sem zaválo z úvodní stránky a jste zvědaví, zda-li vás zde něco nového dokáže vyrthnout z všedního stereotypu. Mnohé z vás ( doufám ) jen prozatím nepotěším, protože teprve s blogováním začínám a prakticky si ještě nejsem jist, zdali je tento blogový systém ten pravý ořechový pro dlouhodobé využití. Někde se však začít musí a i přestože jsem ostatní systémy ještě všechny neprolezl, jsem s tímto vcelku spokojen ( až na tu reklamu :) ) a nejspíš se tu "usadím".

Důvod proč jsem si založil blog je jednou z otázek, kterou si teď také kladu. Hodně to má co společného s motivací začít zase pravidelněji psát, protože mi to vskutku vždy v minulosti pomohlo. Dostat ze sebe své pocity, radosti, obavy, strachy či prostě jen zkušenosti a různé vědomosti, mi "dělá" dobře a nedivím se, že se psaní doporučuje třeba i jako cenný nástroj při řešení nelehkých životních situací ( zvláště psychických ).

V posledních několika měsících jsem si navíc vskutku přál vytvořit si svůj vlastní blog, v kterém bych si srovnal některé z mnohých témat, kterými jsem si nedávno prošel, či která mě naopak čekají a které vehementně odkládám ( což mě pěkně *e*e ). Ať už je to léta nahnutá finanční situace, neuskutečněné cíle a plány, či jednoduše dlouhodobé neuplatňování základních principů života...nu zkrátka to jsou přesně ty věci, které si zde hodlám častěji nejen uvědomovat, ale i doufejme implementovat do svého života.

Měl bych uvést na pravou míru, že jeden blog už mám, není však moc aktualizovaný a vesměs se zabývá především pokerovou tématikou. Ano, čtete dobře, již to budou 3 roky, kterými mě poker provází při cestě životem a i část tohoto blogu mu bude věnována. A snad i právě proto, že je můj pokerový blog umístěn na specializovaném pokerovém webu, jsem se rozhodl, že zabrousím do volnějších blogerských vod, kde se diskutuje o všem a nikdo nemá problém s jakýmkoli tématem. Navíc co si budeme povídat, i samotný fakt, že se k případnému článku dostane více lidí, je pro mě motivujícím faktorem, nepsat kdejaký blábol co mě napadne.

Když už jsem se zmínil o pokeru, chci ihned v úvodu uvést najevo, že část tohoto blogu se bude intenzivně pokerem zabývat. Zatím si nejsem jist, jak moc do hloubky a zda-li by nebylo lepší se mu zde úplně vyhnout, ale přijde mi jako daleko lepší řešení mít celý svůj "svět" viditelný na jednom místě, než jich spravovat několik. Každopádně jsem vskutku zvědav, jaké názory má na poker širší společenské publikum...no raději se obrním pořádně tlustým pancířem :D. Na druhou stranu, možná někteří z vás na něj pozmění názor, po přečtení mého prvního příspěvku v sekci "POKER", jímž je "Historie a vývoj" této hry. Ono je vskutku jednoduché vhodit poker do stejného pytle společně s dalšími hazardními hrami.

Toliko pro začátek, nemá smysl to hned přehánět, uvidíme, zda-li mě mé momentální "nadšení" pro blogování vydrží :)

Mějte se BaB

PS: Časem se dokopu a dám do kupy profil.

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.